Pieejamības rīki

Blīdenes pamatskola

Vārda dienu šodien svin:

 

Brauciens uz Poliju ERASMUS+ ietvaros.                                                                                                                          

                                                  2019.gada 25.novembrī

PIRMDIENA                                  

Pirmajā dienā mēs atbraucām uz viņu skolu, es satiku ģimeni pie, kā bija jāpaliek, sākumā bija kauns, mēs satikāmies un devāmies uz viņu māju, kur mēs nolikām savas mantas. Tālāk mēs braucām uz pilsētu, kur mēs iegājām saldējumu veikalā. Pēc saldējuma veikala mēs ātri apskatījām baznīcu, kas bija blakus saldējuma veikalam. Mēs devāmies uz viņu mājām un atpūtāmies kādas 2 stundas un braucām uz vietējo parku. Tur mūs sagaidīja visi Erasmus + Polijas bērni. Mēs cepām desiņas, spēlējām basketbolu un  arī futbolu. Kad bija 9 vakarā, mēs devāmies atpakaļ uz mājām.

13

OTRDIENA

Otrdien mēs devāmies uz viņu skolu. Mēs pasēdējām vienā kabinetā līdz mums, bija jāstāsta savas prezentācijas, ko taisījām mājas. Mēs arī skatījāmies video par katras valsts spēlēm, kuras spēlēja mūsu vecāki un vecvecāki, un paradījām arī savējo. Mēs arī ēdām daudz picu. Mēs pēc skolas devāmies mājās un atpūtāmies 3 stundas, un mēs vakarā devāmies pie Dominikas, kur mēs pavadījām labi laiku. Mēs cepām desiņas, zefīrus. Mēs spēlējām volejbolu un futbolu.

12 

TREŠDIENA

            Mēs prezentējām  mūsu mājasdarbu, Mēs arī rādījām video, ko mēs darām brīvajā  laikā. Pēc tam visi devās mājās, un vakarā braucām pie Dominikas.

14 15

CETURTDIENA


Mēs no rīta paēdām, tad mēs devāmies uz skolu, kur visi satikās. Tad mēs visi iekāpām autobusā, un mēs devāmies pie jūras, kur bija lieli smilšu kalni. Mēs arī braucām uz muzeju, kur bija izstādes par Polijas vēsturi un kara gaitu. Mēs arī apskatījām Polijas lielo baznīcu, kura ir ļoti gara.

17

PIEKTDIENA

Mēs no rīta paēdām, tad mēs braucām uz skolu. Mēs tad braucām mājās, kur mēs sagaidījām vakaru, lai dotos uz vietu, kur notiks atvadu balle. Tur bija mūzika, visi dejoja, mūs tur arī apbalvoja. Mēs ar Danielu un Sašu, un Megiju gājām vakarā aplūkot apkārtni, apkārtne bija ļoti skaista, mēs bijām blakus dīķim, un vakarā izskatījās ļoti skaisti.

19 18

Brauciena dalībnieki:

Iveta Strautmane;

Rbeka Inese Grante;

Kārlis Prauliņš;

Daniela Nikola Saulīte;

Megija Zimina;

Aleksandrs Davidāns; 

Raksta autors: Kārlis Prauliņš

AUTOBUSA LAIKI

 

3213

moduli stundu laiki

moduli e klase

Uzdevumi hrizontal