Pieejamības rīki

Blīdenes pamatskola

Vārda dienu šodien svin: Marlēna, Ilvija, Ziedone

 

KA229 SCHOOL EXCHANGE PARTNERSHIP

COOPERATION AND INNOVATION AND THE EXCHANGE OF GOOD PRACTICES

“SLOWING DOWN – A New Face of European Education”

Skolēnu īstermiņa apmaiņas brauciens uz

Grieķiju, Saloniki

03.03. – 08.03.2019.

   Ielidojām Grieķijā ap plkst.14.00. Lidostā mūs sagaidīja mūsu viesģimenes. Devāmies mājās un paēdām kārtīgas pusdienas. Vēlāk gājām apskatīt pilsētu. Tā bija patiesām skaista. Auga apelsīnu koki, ziedēja magnolijas, taču pilsēta nebija tik zaļa kā mums.

   Pirmdienas rītā katrs savā vies ģimenē ieturēja brokastis, tās protams bija grieķu stilā. Ap plkst.8.00 devāmies uz skolu. No vietas, kur es dzīvoju ,skola bija 5 minūšu attālumā. Vispirms bija iepazīšanās ar skolu. Skola patiesām bija daudzreiz savādāka nekā mums. Visos starpbrīžos visi devās laukā, mācības vienai klasei notika vienā un tajā pašā klasē visu laiku.

Kad bijām apskatījusi skolu devāmies uz zāli. Katra valsts prezentēja savu mājasdarbu. Kad tas bija izdarīts, devāmies īsā pastaigā pa pilsētu, lai satiktu pilsētas mēru. Pusdienas ieturējām restorānā "Food Plaza'', Kalamariā. Vēlāk devāmies uz pludmali mazā pastaigā un veicām dažus jogas vingrinājumus. Pēc pastaigas devāmies atpakaļ uz skolu un veidojām dziesmu ''Slowing down''. Pēc dziesmas izveidošanas, devāmies uz mājām, lai ieturētu vakariņas un atpūstos.

22

   Otrdiena bija ekskursijas diena. Devāmies uz pilsētu, lai apskatītu dažādus objektus, un tikām sadalīti grupās. Pirmais bija Baltais tornis, kurā bija iespēja uzkāpt līdz pašai augšai. Nākošie objekti bija Aleksandra Lielā statuja, Hagios Georgio's baznīca, Hagia Sophia baznīca. Pusdienas ieturējām restorānā ''Panellinon'', Ladadikā. Pēc pusdienām atgriezāmies skolā. Jau iepriekš sadalītajās grupās veidojam prezentācijas par ekskursiju. Pēc prezentācijās veidošanas notika nodarbība, kuras laikā gatavojām lūpu balzamu un eļļiņu brūcēm. Pēc tam atgriezāmies mājās un ieturējām vakariņas.

23

   Trešdien devāmies uz Verdžīnu. Tur apskatījām muzeju, kurā atrodas Aleksandra Lielā tēva, karaļa Filipa otrā kapenes, un izstaigājām pilsētiņu. Pēc tam ieturējām pusdienas krodziņā ''Imvros''. Vēlāk atgriezāmies skolā, kur notika nodarbība, kuras laikā veidojām maskas. Pēc nodarbības atgriezāmies mājās.

24

   Ceturtdien dziedājām mūsu ''Slowing down'' dziesmu un dejojām katras valsts tradicionālo deju. Pēc nodarbībām ieturējām pusdienas skolā. Pēc pusdienām apmeklējām tirdzniecības centru ''Mediterranean Cosmos''un atgriezāmies mājās. No plkst.19.45-23.00 notika atvadu ballīte restorānā ''Remezzo''.

25

Brauciena dalībnieki:

Gunta Reisa;

Marita Bašlika;

Lana Paulauska-Uzule;

Elīna Kaļinka;

Paula Niedre;

Niks Zambergs;

Aleksandrs Apinis;

AUTOBUSA LAIKI

 

3213

moduli stundu laiki

moduli e klase

Uzdevumi hrizontal