Vārda dienu šodien svin: Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra

sniega diena
Februāris  Blīdenes pamatskolā bija pasākumiem un notikumiem bagāts. Sniegainās februāra dienas tā vien vilināja doties laukā ( garajos starpbrīžos to arī izmantojām), tomēr skolēniem bija ļoti daudz darāmā. Šajā mēnesī skolā norisinājās Projektu dienas – 4.02.,12.02.,22.02.,27.02. “Domā, dari, radi!”, kuru ietvaros skolēni darbojās un radīja dažādus interesantus projektus – “Runājošās skolas kāpnes”, “Spēles rīta sarunām” utt. Sākumskolas skolēni kopā ar klases audzinātājām  - Ivetu Muhitdinovu., Regīnu Deaku, Guntu Reisu un topošo skolotāju Annu Graubu ieskandināja Meteņus, ar troksni un savām pašdarinātajām maskām patiesi aizbaidot ļaunos garus un sasaucot pavasari. Paldies, skolotājai Annai Graubai par ideju!

Februārī skolēnu pašpārvalde kopā ar tās vadītāju Daigu Plaudi organizēja Valentīndienas popielu un diskotēku.  Tika izveidots fotostūrītis, skolēni paši bija parūpējušies par mūziku un jautrām aktivitātēm. Priekšnesumi bija visdažādākie- sākot no 80.gadu “ABBA” un beidzot ar mūsdienu hītiem un aktualitātēm jauniešu mūzikā. Visu nedēļu no 11.02.- 15.02. skolā darbojās Valentīndienas pasts.

Popiela

1. februārī Blīdenes pamatskolā norisinājās deju pasākums “Spēlēju – dancoju,” kurš bija sapulcinājis dejotājus no visas Latvijas kopumā 17 kolektīvus - apmēram 400 dejotājus. Dienā bērnus sagaidīja dažādas aktivitātes – sporta sacensības, radošās darbnīcas, mēģinājumi. Skolēni un skolotāji aktīvi iesaistījās pasākuma organizēšanā, gan veidojot un plānojot aktivitātes, gan palīdzot vieskolektīviem. Vakarā visi kopā baudījām lielisku sadraudzības koncertu un arī diskotēku.

Spēlēju un dancoju Blīdene

No 25.02 līdz 28.02 skolā norisinājās arī Valodu nedēļa, kuras ietvaros skolēniem bija sagatavotas dažādas aktivitātes- glītrakstīšanas konkurss, kur labākos rezultātus uzrādīja Kristiāna Kazlauske (4.klase), Ance Bergmane (5.klase); jauno literātu konkurss, kur par labāko tika atzīts Kristofers Ilenāns (5.klase) un atzinīgi novērtēta 3.klases dzejas grāmatiņa; zīmējumu konkurss “Dzīvie burti”, kur labākos rezultātus uzrādīja Laura Vilmane (7.klase). Nedēļas noslēguma pasākumā notika erudīcijas spēle  - kur 1.-4.klašu grupā labāko rezultātu uzrādīja 3.klases komanda, savukārt 5.-9.klašu grupā – 9.klase. Paldies latviešu valodas skolotājai Ritmai Ošeniecei par ideju!

Valodas nedēļa1Valodas nedeļa 2 1

edienkarte