Vārda dienu šodien svin: Liepa, Hermīne, Estere

IMG-20190226-WA0002
21.februārī Blīdenes pamatskolas 1.-4.klašu skolēni  projekta ”Latvijas skolas somas “ ietvaros devās uz Liepājas Lielo Dzintaru, kur apmeklēja izrādi “ Vilkam Tāda dvēselīt’”.

“Turneju pa Latviju uzsākusi muzikālā izrāde bērniem “Vilkam tāda dvēselīt’”, kas balstīta pērn rudenī izdotā albuma materiālā, kas savukārt radīts 2018. gada jūlijā notikušajiem bērnu vokālo ansambļu koncertiem Dailes teātrī un  Vispārējo latviešu Dziesmu un

Deju svētku programmas ietvaros.”

Izrādē ”Vilkam tāda dvēselīt’ ” piedalās 11 Latvijas labāko

bērnu vokālo ansambļu dalībnieki.

Bērni izdziedāja stāstu par divām atšķirīgām pasaulēm – cilvēkiem un vilkiem. Tas ir stāsts par attiecībām, cilvēcību un vēlmi sadzirdēt sevi un citus. Tas aicina izjust, pārdzīvot, domāt un caur vilcēna dzīvi spēt labāk saprast savējo.

Mākslinieciskā vadītāja ir Sanita Sējāne un  mūziķi, grupas “Instruments” dalībnieki Andris Sējāns un Reinis Sējāns. Mūziķi tiešām ir piestrādājuši pie mūsdienīga skanējuma.

Savu interesanto šarmu izrādei piedod aktieris Gints Grāvelis, viņš  izrādē ir teicējs un atraktīvi tajā piedalās.

Mūsu skolēnu atziņas pēc izrādes:

“ Es arī gribēju būt uz skatuves un tur piedalīties!”

“Man ļoti patika, es ko tik mūsdienīgu vēl nebiju redzējis!”

“Izrādās, vilkam ir līdzīga pasaule kā mums cilvēkiem, viņš pat var iemīlēt cilvēku meiteni!”

edienkarte