Jaunumi

Atved dāvanu savai skolai

Blīdenes pamatskolas tehniskais nodrošinājums papildināts ar jaunu fototehniku. To uzdāvināja satelīttelevīzijas pakalpojumu sniedzējs uzņēmums Viasat. Fotokameru atveda un skolas direktorei Rasai Dirvēnai pasniedza  bijušais skolas absolvents Rūdolfs Baumanis

.C5wLmtHXEAAEx6R

Erasmus + Multi- culturally sensitive generation 

ssdds

 

 

Blīdenes pamatskola piedalās Erasmus + projektā. Projektā bērni ar skolotājiem var iepazīt citu valsts skolas. Erasmus+ dalībvalstis

 • Rumānija
 • Latvija
 • Itālija
 • Slovēnija
 • Turcija
 • Polija

20170125_094920

Jaunā skola “Mācās mācīt citādi”

Tveršana

Rūdolfs Baumanis ar savu grupu “Rusted Wheel”dāvina skolai dāvanu

 

Jau otro gadu pēc kārtas norisinājās sirsnīgais pasākums “Mīļumvakars”, kurā “Viasat” un tā darbinieki dāvāja līdzekļus piecām Latvijas skolām. Uzņēmuma darbinieki uzstājās ar mākslinieciskiem priekšnesumiem, kurus vērtēja paši darbinieki un žūrija, iegūstot finansējumu inventāra un mācību līdzekļu iegādei talantu izraudzītajām piecām Latvijas izglītības iestādēm – kopsummā 2302 eiro apmērā. Viena no tām ir Brocēnu novada Blīdenes pamatskolai, kuru pārstāvēja Rūdolfs Baumanis ar savu grupu “Rusted Wheel”. “Viasat” un uzņēmuma darbinieki šai mācību iestādei iegādāsies inventāru 487 eiro vērtībā.

Pasākumu vadīja un talantus iedrošināja Juris Šteinbergs, “Bez Tabu” raidījuma vadītājs.

Mīļumvakara žūrijas sastāvs: Kristīne Garklāva, LNT raidījuma “900 sekundes” ziņu moderatore un žurnāliste; Jānis Romanovskis, radio “Star FM” DJ un TV seja; Valentina Marhileviča, “Viasat” vadītāja Latvijā.

Pieci “Viasat” talanti, viņu izvēlētās mācību iestādes un iegūtais finansiālais atbalsts, par ko katra skola iegādāsies kādus līdzekļus talantu attīstīšanai:

 • Rūdolfs Baumanispārstāvēja Brocēnu novada Blīdenes pamatskolu un uzstājās ar savu grupu “Rusted Wheel”; tika savākti 487 eiro.
 • Dairis Selderiņspārstāvēja Rīgas 94. vidusskolu, repojot paša sacerētu repa dziesmu “Viasat”; tika savākti 236 eiro.
 • Guntis Nordmanis pārstāvējaJelgavas Tehnoloģiju vidusskolu ar pašsacerētu dzejoli – “Mīļā”; tika savākti 697 eiro.
 • Edgars Kučiks pārstāvēja Balvu novadaStacijas pamatskolu un uzstājās ar savu grupu “Fools on Parade”; tika savākti 550 eiro.
 • Eduardo Balaševs – Samarskis pārstāvējaCēsu Jauno skolu, dziedot dziesmu no grupas “Musiqq” repertuāra – “Silta sirds”; tika savākti 332 eiro.

Viasat_Milumvakars_Rudolfs_Baumanis

Sniega diena

Sniega dienā mūsu pirmais uzdevums bija saskaitīt knaģus pie skolotājas Lāsmas. Otrais uzdevums mums ar pikām bija jāmet pa mērķi. Trešais uzdevumā mums bija jāveic stafetes, bija jānes viens otru pičpaunās , tad bija jālēkā uz bumbām un viens otru jāvelk uz ragavām. Ceturtajā uzdevumā bija jātaisa sniega cietokšņi, lai appikotu citas klases, tad mēs jaucām citu klašu cietokšņus nost. Piektais uzdevums bija maģiskais kvadrāts sniegā  kur vajadzēja izskaitīt kvadrātus.DSC03335

Laura 5. klase

Alternatīvās dienas olimpiāde

11. janvārī Samanta, Evelīna un Madars braucām uz olimpiādi.Piedalījāmies olimpiādē “Alternatīvās dienas olimpiādē.” Kurā risinājās “Ripo auto” sacensības un orientēšanās Brocēnu bibliotēkā. Mums vajadzēja iededzināt knaģī savu vārdu. Pēc tam mēs zīmējām mašīnas formu kādu gribējām. Mums izzāģēja mašīnas formu. Mēs varējām krāsot vai līmēt.

Pēc tam mēs gājām uz bibliotēku kur vajadzēja pildīt uzdevumus. Pirmais uzdevums bija jāizvelk lapiņa un jāatrod grāmatu ar pareizo autoru. Pēc tam mums vajadzēja izvilkt citas lapiņas un jāatbild uz doto jautājumu. Atbildes varēja atrast enciklopēdijās. Mums pēc tam iedeva testu. Kad izpildījām tad gājām lejā uz darbnīcu un sacentāmies. Beigās katram iedeva diplomu un mašīnas mēs varējām ņemt līdzi.

Evelīna, Samanta  5.klase

Projekts ,,Skolas soma” – Būvējam savu māju!

Mēs, Blīdenes pamatskolas 3.klases skolnieki, braucām uz Brocēniem, lai piedalītos arhitektu nodarbībās.

Vispirms mums iedeva Supervaroņu attēlus un žurnālus, kuros mums bija jāsameklē atbilstošaizmēra vieta- māja, kur Supervaroņu figūras ielikt. Vispirms noskatījāmies video, kur bija dažādu mērogu atšķirības. Tad mūs nofotografēja pilnā augumā, un katram bija paša personīgs siluets, kuram reāli bija jābūvē māja. Vispirms mēs zīmējām savas sapņu mājas skici, tad mums iedeva lapas, kociņus un putuplastu. Dūrām caurumus putuplastā un uz kociņiem likām virsū jumtu vai otro stāvu.

Aleksandrs būvēja trepes,slidkalniņu, seifu, kinozāli…

Roberta mājā bija slepens slidkalniņš zem gultas, sava lidmašīna un lidojošā gulta, kas var būt arī televizors un plīts.

Edvarda mājā pirmajā stāvā bija virtuve, kurā atradās batuts, kurš pārvēršas par galdu un ar kura palīdzību var ielekt tieši gultā…

Ancei šis likās visgrūtākais uzdevums.

Darba noslēgumā mums bija prezentācija, kur mums pasniedza nozīmīti un mēs devāmies mājup. Tā bija ļoti interesanta nodarbība, kur varēja pafantazēt!

3.klase